Test z szatan z siódmej klasy z odpowiedziami

Pobierz

Jest synem lekarza i gospodyni domowej, ma czwórkę rodzeństwa.. Test składa się z 12 pytań.. doc - Lektury SP scenariusze lekcji.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Następne wideo.. Skomentuj.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Julka181818 4 lata temu.. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Gdy pan Gąsowski wywołał Kaczanowskiego do odpowiedzi był bardzo zdumiony gdyż odpowiedział mu, że nic nie umie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Szatan z siódmej klasy.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i .Witaj na stronie Quizz.pl.. Życzę miłego rozwiązywania testu!Witaj na stronie Quizz.pl.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy.Test sprawdzający znajomość lektury.. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2.. Plik : Szatan Z Siodmej Klasy Test Z Odpowiedziami Chomikuj.zip Test z lektury "Szatan z siodmej klasy" K. Makuszynskiego.. 2012-01-27 21:15:58; Możesz wymyślić 10-40 pytań i odpowiedzi do lektury szatan z siódmej klasy 2017-12-06 18:32:17; Podajcie odp.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. anuluj.. Udostępnij.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Rozwiąż test!siodmej klasy" KORNEL MAKUSZYNSKI - SZATAN Z SIODMEJ KLASY" 1.Adas ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomosci lektury pt. ,,Szatan z siodmej klasy.TestWiedzy.pl - Ogromna ilosc testow na czas ze wszystkich mozliwych kategorii.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1..

VOGUEINI: Szatan z siodmej klasy (1960).

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające.. "Szatan z siódmej klasy":) Sprawdźcie się to naprawdę się opłaca.Szatan z siodmej klasy-1960.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Cisowski ma zdolności analitycznie, świetnie kojarzy fakty, myśli logicznie i ma smykałkę detektywistyczną.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Test składa się z 12 pytań.. Szatan z 7 klasy.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyOdpowiedz na pytania.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z siodmej klasy - Przetestuj swoja wiedze.

Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. 2011-11-29 17:38:02Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ten odpowiedział, ze to nie jego dzień.Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco..

Szatan z 7 klasy.

Jakie kolczyki powinnaś nosić?. poleca 73 % .. poleca 86 % .. Uczęszcza do siódmej klasy jednej z warszawskich szkół.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Psi Patrol.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Peliji 5 lat temu.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. pytanie 1 z 15.. "Szatan z siódmej klasy" - bohaterowie Adaś Cisowski - główny bohater powieści.. Szatan z siódmej .Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47; Zadaj 10 pytań i 10 odpowiedzi do Lektury" Szatan z siódmej klasy" !. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Odkrywa skrzętnie skrywaną metodę, wedle której profesor Gąsowski, wzywa uczniów do odpowiedzi.. do tych pytań z lektury " szatan z siódmej klasy" ?. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wywołał do odpowiedzi Ostrowskiego.. W szkole jest ceniony za bystrość, przenikliwość, koleżeńskość, opanowanie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich konfliktów.. Quiz w Poczekalni.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan Z Siodmej Klasy Test Z Odpowiedziami Chomikuj.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Z boskiej komedii Dantego 2.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Nikt nic nie ukradł.. Pan Gąsowski odczuł zawód, bo klasa VII było najlepszą klasa z historii.. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Tagi dla tego testu: test HapyJak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy "?. Wyślij zgłoszenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt