Wypracowanie na temat felix net i nika

Pobierz

Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Wybierz outfit na każdą okazję, a ja powiem Ci,.. Obserwuj autorów.. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. "Kolega" Felixa, Neta i Niki.. Dodawaj wpisy.. Ale tata Niki żyje!. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Odpowiedz.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Podczas wycieczki w góry, gdy Felix i Net wymykają się, aby poszukać Niki, donosi na nich nauczycielom.. Lew, czarownica i stara szafa Adam Mickiewicz, Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (fragmenty, w tym: opisy, zwyczaje i obyczaje, polowanie i koncert Wojskiego) Ferenc Molnár, Chłopcy z Placu Broni"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

Zdobywaj obserwujących.. Test składa się z 12 pytań.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Poniżej zamieszczam fragment.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Ale warto.. Felix, Net i Nika .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. Tworzenie wypowiedzi.. To dało trójce przyjaciół 60 sekund na działanie.. !Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. TwórzTemat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki "Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt " Szkoła , w której straszy".. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

W I tomie publikuje w warszawskiej gazecie informacje na temat duchów w szkole, podszywając się pod Felixa.

Felix zaczął wykręcać śruby w kolanie androida.. Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki, wybrane bajki Clive Staples Lewis, Opowieści z Narnii.. Muszę na jutro napisać wypracowanie; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; streszczenie lektury ,,na przykład Małgośka"Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Felix Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Felix i Net zbiegli na dół i każdy z nich zajął się jednym robotem.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Znajdź w nim fragment zaczynający się od słów: "Na strych było jakoś inaczej …", a kończący się następująco : "Drzwi odbiły się od ściany i .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Napisz Wypracowanie Na temat lektury : ''Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi,, od 160 do 200 słów.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN..

Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.

Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Proszę kogoś bardzo o odpowiedź.Na koniec książki Nika stwierdza: "Zobaczcie, ile zrobiliśmy przez pół roku", a Felix dodaje: "Pomyślcie, czego dokonamy wspólnie (…), jeśli tylko naprawdę się postaramy".. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Rozwiąż test!Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Podnoszą wysoko kubki z czekoladą, stukają się nimi, w geście braterstwa i wypijają słodki napój bez konkretnego toastu.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. 1) tworzy spójne teksty na tematy poruszane na zajęciach, związane z otaczającą rzeczywistością i poznanymi tekstami kultury; tworzy wypowiedzi pisemne: opis postaci, 6) stosuje w .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Zapisuj ulubione.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Zeszła na dół a roboty rzuciły się na nią.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Dużo!. prof. Stefana Kuszmińskiego.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangPodstawowe informacje o bohaterze.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt