Test z lektury mały książe samequizy

Pobierz

Jeśli masz pisać sprawdzian z jej znajomości, a nie chcesz dostać jedynki, radzę ci przeczytać ją jeszcze raz!Mały Książe.. Twórz quizy.. Zrób test i się przekonaj!. W ten sposób.. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. Dołącz do nas!Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Quizy o lekturach Mały Książę i jego nauka dla małych i dużych.. Opowieść wigilijna.. Kochają go miliony.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe .W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę".. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 0 0 Odpowiedz.. Podobne pytania.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Mały Książę"?. Napisz opowiadanie o Bohateru literackim lektury obowiązkowej(mały książę, opowieść wigilijna, quoZapamiętaj ważny cytat z lektury!. 54 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wymień pierwszoplanowych bohaterów Małego Księcia.. Jaki warunek trzeba spełnić, aby móc kogoś oswoić?. Dobrze wiedzieć Narratorem powieści jest pilot, który wspomina swoje dzieciństwo i opowiada o przeżyciach, sześć lat po wypadku na Saharze.Lektura Mały książe wyobraz sobie że mały książę ponownie znalazł się na ziemi jest 2020 rok bohater; Lektura Chłopcy z placu broni; Dlaczego Mały Książę sądził że dorośli są dziwni ?.

Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę".

1.Wspomnienia narratora a)rysowanie węża b)niezrozumienie przez dorosłych 2.Wyruszenie w podróż a)wypadek i wylądowanie na Saharze b)spotkanie Małego .Z tej samej książki dowiedział się, że węże połykają swoją zdobycz w całości, a następnie zasypiają na pół roku, aby ją strawić.. Kto poza Ebenezerem jest postacią dynamiczną?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Aktualności; O książce.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Podróż Małego Księcia nie trwała może długo, ale z .Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum..

2010-01-12 ...Macie test z lektury,, Mały książe" ?

Dołącz .Jak dobrze znasz lekturę ,,Mały Książę"?. Dołącz do nas .Twój wynik: 4/16 Słabiutko Nie znasz jej zbyt dobrze, odpowiedziałeś poprawnie na nie wiele pytań.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Peliji 2 lata temu.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dołącz do nas!. Skomentuj.. 0 ocen | na tak 0%.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Dangerous150 3 lata temu.. Rozwiąż test!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. Przy bliższym przyjrzeniu widać jednak, że chociaż książeczka jest króciutka, zaledwie kilkadziesiąt bogato ilustrowanych stron, to jednak zawiera w sobie zaskakująco dużo treści.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu..

2010-01-06 21:44:06Dział - test z lektury Mały Książę.

Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. 2010-03-02 19:34:57 " Mały .Mały Książę Dorośli poradzili mi, abym porzucił rysowanie węży zamkniętych oraz otwartych i abym się raczej zajął geografią, historią, arytmetyką i gramatyką.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test jest okej, ale niestety zauważyłam błędy.. Jeśli naprawdę chcemy kogoś poznać, musimy go oswoić, czyli zaprzyjaźnić się z nim.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Planeta Małego Księcia była:Jeśli jest ci bliski Mały Książę - test znajomości lektury to zapewne formalność?. Sprawdź!. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. mając lat sześć, porzuciłem wspaniałą karierę malarską.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. braku paliwa w maszynie.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Skomentuj.. 2013-04-11 15:56:28; Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22; Mały Książe!. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Torbiak Data publikacji 2013-09-30 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Test z lektury..

Sprawdź, co pamiętasz z lekturyTest z lektury Mały Książe.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Quizowy Maniak.. 2013-04-11 15:56:28; jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Otrzymuj osiągnięcia.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak ktoś ma to niech pisze.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. O co poprosił narratora Mały Książę?. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Jetzt portofrei bestellen!Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Dołącz do nas!Test z lektury ,,Mały Książę" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Proszę to na jutro !. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. 2009-09-28 18:26:13; Jak myślicie jakie mogą byc pytania na sprawdzianie z lektury " Mały KSiążę "?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Poznaje się tylko to, co się oswoi.. pomożesz ?. 2010-01-06 21:44:06; Co sądzisz na temat lektury pt." Mały Książę "?. tekst książki; Antoine de .Macie test z lektury ,,Mały książe" ?. Powodzenia!. Zdobywaj obserwujących.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Popularne tagi.. Wypróbuj aplikację sameQuizy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt