Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi samequizy

Pobierz

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z części 1-2, czyli .. Kim z zawodu jest mama Neta?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Część 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Dołącz do nas!. Sprawdź swoją wiedzę!. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż quiz i sprawdź czy pamiętasz lektury szkolne i ich bohaterów..

Popularne tagi.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Tromba czy Marcin Dubiel?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Część 3.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Dołącz do nas!Quiz sprawdza wiedzę na temat lektury w klasie 6 "Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Dołącz do nas!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. rude włosy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Część 1. .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Zawiera 9 pytań.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Skomentuj.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odpowiedz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Witaj na stronie Quizz.pl.. Skomentuj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnych brakującymi słowami?Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dołącz do nas!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Przyjaciele wyjechali .Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.8) Utwór porusza problemy ludzi młodych - takie jak przyjaźń, nieporozumienia z rodzicami.. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. chomik8.. a) tak b) nie 9) Istnienie gnomów i duchów w lekturze wskazuje na to, że książka ma cechy powieści: a) młodzieżowej b) fantastycznej c) przygodowej 10) Morten to: a) szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, kopia programu b) program, sztuczna .Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaFelix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyW ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ... Wypróbuj aplikację sameQuizy.

Udostępnij.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt