Moje hobby po niemiecku wypracowanie

Pobierz

gimnazjum-klasa-2.. German .Moje wieloletnie hobby, czyli szycie, po części stały się też moją pracą - prowadzę kursy szycia online i tworzę wykroje.. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. Bardzo proszę o przetłumaczenie tekstu z języka polskiego na język niemiecki.. Mieszkanie niemiecki.. wypracowanie-moje-hoby-jazda-konna; zadanie dodane 19 września 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Polak Micha .Forum Pomoc językowa - PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. Moje hobby to taniec.Trenuję taniec od 4 lat,2 razy w tygodniu po 3 godziny.Sprawia mi to przyjemność,a szczególnie gdy zajmuję dobre miejsca na turniejach.Lubię także jeździć na rowerze wraz z przyjaciółmi.Najcześciej jeździmy po lesie,poniewaź jazda z .Napisz po niemiecku o swoim hobby.. 0 głosów.. Modelarstwo to nasze hobbyHobby po angielsku: wstęp.. Hobby po angielsku?. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Wypracowanie (po niemiecku) na temat hobby.. Sie möchte eine Geburtstagsparty feiern und hat Ihnen eine Einladung geschickt.Plik wypracowanie moje hobby po niemiecku.pdf na koncie użytkownika narendras707 • Data dodania: 30 mar 2016Plik wypracowanie po niemiecku moje hobby.pdf na koncie użytkownika hca103 • Data dodania: 23 sty 2015Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu..

Informowanie po niemiecku.

Rozprawka po niemiecku na temat życia w dużym mieście.. Synonimy Synonimy (niemiecki) dla "Hobby": Hobby.. Dzięki rozmowom z nim , umacniam się w przekonaniu , że moje zainteresowania , to plany na przyszłość .. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.Moje hobby - jazda konna po niemiecku.. Dlatego sama czuję olbrzymią potrzebę szukania nowych hobby i spisanie wszystkich opcji w jednym miejscu na pewno mi się przyda.Przykłady użycia - "Moje ulubione hobby to.". po niemiecku.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Hobby po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Mówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty.. prosze was!. dramat długie formy wypowiedzi po .Muszę po niemiecku napisać, jakie jest moje hobby (to ma być wypracowanie), pomóżcie, napiszcie, jak to moze wygladać .. to dla mnie bardzo wazne!. Z góry dziękuję!. źródło: Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności..

wypracowanie.

ma być to wypracowanie na temat jazdy konnej, jaki to sport może rasy koni i dlaczego ten sport lubię.. Język niemiecki.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa hobby i dodaj je do swoich fiszek.. Na dzień dzisiejszy moje sukcesy są niewielkie , jednak wierzę , że rozwijanie mojej pasji przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu - studiowania medycyny.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Wyrażanie opinii po nie.. Rodzina po niemiecku.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.moje hobby po angielsku my .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego mickiewicz konrad wallenrod .Rozprawka po niemiecku - wzór ..

Cechy charakteru po niemiecku.

Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszk.. Rodzajnik określony i nieokreślony w języku niemie.. niech mi ktoś napisze "moje"hobby po niemiecku.nie lubie tego języka,nie umiem go, a prace musze napisać:( moje hobby to przede wszystkim muzyka,sport,kino i spotkania z przyjaciółmi.reszta dowola.pomóżcie mi:)Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Hobby w słowniku online PONS!. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Wypracowanie po niemiecku.. Właściwie to moje hobby, któremu od kilku lat się oddaję, a wszystko zaczęło się od obrazu amerykańskiego artysty, Donalda Baechlera, który wisiał u mnie w domu.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Słówka związane z hobby po niemiecku są następujące: Fußball, Volleyball, Basketball, Tennis, Tischtennis, Billard spielen - grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, bilard .. Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.. Akcesoria, narzędza i chemia modelarska.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Przykłady użycia - "Hobby" po polsku..

Zainteresowania po niemiecku; Dom po niemiecku.

Rodzaje do.. mondzia 2010-03-02 16:00:22 UTC #1. napisz 15 zdań na temat hobby.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Sklep modelarski MojeHobby.pl - największy wybór modeli do sklejania i kartonowych.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.niech mi ktoś napisze .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest hobby po niemiecku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt