Opisz swoje wakacje po niemiecku

Pobierz

Podobne pytania.. Tylko ze ja nie potrafie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Podobne zadania .W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania)Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Proszę o szybką odpowiedź.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Opisz swoje wakacje w języku niemieckim.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Pocztówka po niemiecku powinna być zwięzła i charakteryzować się prostotą.. Oczywiście będzie .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter..

Jak opisać wakacje po niemiecku?

Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Wakacje sprzyjają wyjazdom.. .Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. Taka umiejętność jest konieczna, gdy trzeba sformułować pocztówkę.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. I like suborning on the hat sand.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Wir haben uns für Australien entschieden.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Jak opisać po niemiecku swoje wakacje w górach?. 0 0 Odpowiedz.. Jeśli planujecie podczas urlopu pojeździć po Niemczech i trochę pozwiedzać, poniżej przedstawiamy Wam najpiękniejsze niemieckie zabytki.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. 0 ocen | na tak 0%.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zadanie: opisz swoje wakacje po niemiecku Rozwiązanie: mogę napisać ale ja dostałam za to 4 p chyba że wasz nauczyciel nauczycielka ocenia wyżej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis ferii zimowych po niemiecku: In diesem Jahr habe ich meine Winterferien zu Hause verbracht..

Opis po niemiecku .

W szkole czy na kursach językowych niejednokrotnie trzeba opisać swoje wakacje.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Musi to być w czasie przeszłym, i musze odpowiedzieć na pytania, Wann?. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. po prostu podajcie mi tak zebym mogla sobie uzupełnić gdzie byłam wiecie, prosze was bardzo Błagam was, nie radze sobie z tym.. Obowiązki domowe / meine Pflichten.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.SŁÓWKA I ZWROTY PO NIEMIECKU dla Początkujących .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym..

Napisz list do swojej koleżanki w Niemczech.

Wakacje na wsi / Ferien auf dem Land.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez meinestadt.de.. Zwierzęta w języku niemieckim 2013-04-27 17:14:43; Osoby w języku niemieckim.. Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Proszę na jutro musze to mieć zależy mi proszę daje naj !. Proszę.. Autor: magda996, 2014-09-02 19:29:28 Dodaj do: opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym.. By móc nauczyć się pisać takie wypowiedzi, warto zajrzeć na Fiszkotekę.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt