Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród z odpowiedziami

Pobierz

Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Załóż własny blog!. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.Rozwiaz quiz!Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogrod" 1.. W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, .Plik tajemniczy ogrod sprawdzian z lektury z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika riherkonz • Data dodania: 30 mar 2016test z lektury.. Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Udostępnij.. PYTANIA OTWARTE 1.. Dobrze trafiłeś!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Patixella 4 lata temu..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Wyślij zgłoszenie.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Ma formę pytań otwartych.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3 .. może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.Witaj na stronie Quizz.pl..

Quizy Os. ... tajemniczy ogród.

Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. 12 .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. Tajemniczy ogród - test .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Gdzie wychowywała się Mary?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. werindaxd 5 lat temu.. Quiz w Poczekalni.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Witaj na stronie Quizz.pl.. Jest fajna i pomogła mi zdać test.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Zawiera 16 pytań.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika ashgogirl • Data dodania: 12 kwi 2015"Tajemniczy ogród" - sprawdzian z lektury.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .1) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?. Fajna lektura.. Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie Mary urodziła się?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.9..

Co to są wrzosowiska?Tajemniczy ogród.

Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Wylosuj powiesc Stephena Kinga!Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzianSprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szukaj.. pytanie 1 z 10.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrą:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt