Sprawdzian z historii świat po 2 wojnie światowej

Pobierz

Warto się do niego przygotować, bo nie jest to w .Plik pp r1 test b swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Anngellaa / Testy / historia 1LO / rozdział V / TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc Download: TEST A polska i świat po II wojnie światowej.doc.. sprawdziany chemia.. ŚWIAT PO I WOJNIE .. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tagi: testy.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wiek XX ZP / Szkoły ponadgimnazjalne / Historia.. "Polska po II wojnie światowej" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polska po II wojnie światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Polska po II wojnie światowej sprawdzian z historii to dla wielu uczniów problem i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.. Poznać przeszłość.. 4.2 / 5 (5 głosów) Komentarze: olka1387 napisano 26.04.2018 07:49. zgłoś do usunięcia.. liczba pobrań: 7273 Nowa Era Sp.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Podczas wojny, aby sprostać ro­sną­ce­mu za­po­trze­bo­wa­niu, Boss ko­rzy­stał w swoich za­kła­dach z pracy jeńców wo­jen­nych i pra­cow­ni­ków przy­mu­so­wych.Sprawdzian dla jednej grupy..

Dział: Dział 3 Polska i świat po II wojnie światowej.

Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Skutki II wojny światowej.. I dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) .. a. podczas wojny życie straciło ponad 50 mln ludzi.. .Sprawdzian "Świat po II wojnie światowej" - test sprawdzający - rozdział 3.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.. Deklaracja narady partii komunistycznych z 1947 r. (fragment) 1.. Mi plik działa.. Czy dobrze nam się wiodło, czy nasi rodacy byli prześladowani.. Świat po II wojnie światowej.. Sprawdzian historia klasa 7 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 7 dział 1 - Europa po kongresie wiedeńskim; Sprawdzian historia klasa 7 dział 2 - Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim; Sprawdzian historia klasa 7 dział 3 - Europa i świat po Wiośnie LudówRocznica wybuchu II wojny światowej to świetna okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o największym globalnym konflikcie w historii.. Zobacz podobne quizy: #historia #iiwojna #test #trudne .. Dewastor96 5 lat temu.. Dzemtelmen007 .Szukaj.. Sprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Świat po II wojnie światowej".Test z Historii II Wojna Światowa..

Świat po II wojnie światowej.

TEST B II wojna światowa.doc.. Konkurs: zamów reklamę zobacz szczegóły Aktualna kategoria: Nauka » Historia » Gimnazjum - testy do lekcji.. .POLSKA I ŚWIAT PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ Nowy podział świata; Początki władzy komunistów w Polsce; Odbudowa powojenna; Polska w czasach stalinizmu; Niemcy po II wojnie światowej; Koniec stalinizmu; Polski październik; POLSKA I ŚWIAT W II POŁOWIE XX WIEKU Droga ku wspólnej Europie; Daleki Wschód po II wojnie światowej; Rozpad systemu .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Sprawdzian I - Świat po I Wojnie Światowej.. 2015-10-11 13:23:48Test z Historii Świat po I wojnie światowej .. W zadaniach od 1. do 4. znajdują się cztery .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian HISTORIA klasa 8 rozdział 3 Nowa Era "świat po 2. wojnie światowej"3. c. koszty prowadzenia działań bojowych pochłonęły ogromne sumy pieniędzy.. b. rejony objęte działaniami wojennymi uległy zniszczeniom.. Skomentuj.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Rozkład materiału - rozdział I. Pobierz.. Rozpad systemu kolonialnego.. Udostępnij.. Obejmuje dział: IX.. Uploaded by.Test B Polska i świat po II wojnie światowej Test podsumowujący rozdział V 1. d. wojna pozostawiła po sobie setki tysięcy inwalidów, sierot i bezdomnych..

Daleki Wschod po II wojnie światowej.

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jak dobrze znasz historię .Zimna wojna - konflikt w polityce międzynarodowej po II wojnie światowej polegający na rywalizacji między USA a ZSRR i ich sojusznikami; rozwój propagandy, wyścig zbrojeń, szpiegostwo; symbolem zimnej wojny i "żelaznej kurtyny" był mur berliński wzniesiony w 1961 r.Seria: Historia Wsip.. Rozdział I Świat po I wojnie światowej str. 15 - 64 Świat po I wojnie światowej.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dział: 4.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. Dymitrow: "Charakter, rola i perspektywy demokracji ludowej" 1.. Referat wygłoszony przez Żdanowa wygłoszony w Szklarskiej Porębie 1.. Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ich konflikty wynikaly z calkowicie odmiennych zalozen politycznych.Sprawdzian z historii klasa 4 wczoraj iHistoria - Nowa podstawa programowa.. Quiz w Poczekalni.. Milionerzy - Edycja język polski!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Daleki Wschod po II wojnie swiatowej.

Opis testu.. 2.Lista artykułów w kategorii Świat po II wojnie światowej; Tytuł; 1.. Rozwiąż test.. Temat 2.. Temat 4.. Seria: Poznać przeszłość.. Ale wystarczy przełamać się, a nie będzie najgorzej.Test "Polska i świat po II wojnie światowej" - grupa A 378 kB.. Zaloguj się, by mieć dostęp do zasobów.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Save Save Polska i świat po II wojnie światowej For Later.. Uchwały Poczdamskie 1.. Konflikty na Bliskim Wschodzie.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52; Czy ma ktoś sprawdziany z historii?. Aleje Jerozolimskie 146D 02-305 Warszawa .Co wiesz o II wojnie światowej?. DZIAŁ I. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!HEJ!. Statystyki zestawu: Ocena: 10 Zagłosowało: 1 Moje statystyki: nie jesteś .Historia: Świat po II wojnie światowej (meme) Nightmare 3 lata temu.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 8.. Świat po II wojnie światowej.. Udostępnij.. Nie wszyscy bowiem lubią historię i dlatego też nie chcą się jej uczyć.. Całą wiedzę uczniów z tego przedmiotu, co jakiś czas będzie na Świat po II Wojnie Światowej sprawdzian z historii, który będzie zapowiedziany przez nauczyciela.. Opis testu.. Obejmuje dział: IX.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na .. pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Temat 3.. Wiek XX dla Klasa I Liceum.. Rozwiąż test.Test z książki Historia Wczoraj i Dziś sprawdziany.. Zestaw: "Sprawdzian III - 18..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt