10 pytań do lektury felix net i nika

Pobierz

Potrzebujesz pomocy?. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. MatyldA199 62 pkt.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Felix, Net i Nika - krzyżówka - Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; .. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Polub.. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Quiz w Poczekalni.. 2012-10-01 15:47:03; Co uwarzasz o książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Bei BAUR registrieren und 20% exklusiv für Neukunden + Gratis Versand für 1 Jahr erhalten.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika..

Test składa się z 12 pytań.

Patrycja_123 94 pkt.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) w Silver Town b) w laboratorium pana Bieleckiego c) w Zakopanem d) w Warszawie 10) Gang Niewidzialnych Ludzi to a) duchy żołnierzy b) potwory błotne c) pracownicy stołecznego ratusza d) człekokształtne roboty e) stworzenia morskie 11) W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 306 pkt.. Skomentuj.. — O kim mowa?Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. pytania otwarte #lektura.. Napisz do nas.. Olivia16 102 pkt.. odpowiedzi 248 2 0. by rafix240.. Motyw.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jak miał na imię pies Felixa?Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Pasujesz lepiej do świata "Wiedźmina" czy "Cyberpunka 2077"?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. 2.rafał kosik.. Jak miał na nazwisko Net?. Odpowiedz.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40Seria dla młodzieży "Felix, Net i Nika" została wydana w Polsce w nakładzie 650 tys. egzemplarzy..

Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!

Ikigai 11 miesięcy temu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Patrycja_123 94 pkt.. Przed Tobą cykl lekcji na temat powieści Rafała Kosika.. Zablokuj Zgło .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!. cirrus 123 pkt.. Na podstawie drugiego tomu, pt. "Teoretycznie Możliwa Katas.Von Basics bis hin zu Festmode: Shoppe deine Lieblingstrends von Felix online im Shop.. MayaUczySie123 66 pkt.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest .. Education.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. pytanie 1 z 20. prof. Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 8.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 306 pkt.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!

Opowiada o przygodach trójki tytułowych, młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz, którzy uczęszczają do warszawskiego gimnazjum im.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Edytuj elementy.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Więcej.. Potrzebujesz pomocy?. Osadź.. KasiaKasiaW 2 lata temu.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. 1576 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Cinkutszeftotalny 52 pkt.. MatyldA199 62 pkt .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. chomik8.. cirrus 123 pkt.. Sprawdź swoją wiedzę!. 4.00 (2 głosy) Rosiczka tygrysia.. Jeśli nie przeczytałeś jeszcze lektury, kliknij w tytuł u góry slajdu - masz tam odnośnik do […]Zapraszam do dalszej lektury.. Czy cierpisz na dentofobię?Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .. Played 0 .Podczas nocnej akcji w Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa odwiązali rosiczkę żeby zapolowała na czterdziesto centymetrową muchę..

Zmień szablon ...Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Olivia16 102 pkt.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Random.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Felix, Net i Nika to cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Udostępnij Udostępnij wg Email13.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Co się stało z rodzicami Niki?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt