7 zdań o sobie po angielsku

Pobierz

(jestem bardzo leniwa) I have blue eye color.. od 5 do 7 zdan Mialam pokoj z siostrą.. musi być ich 7: imię, wiek, klasa, ulubiony kolor, ulubiony film, ulubiona liczba, imię zwierzątka domowego.pomożecie?z góry dziękuję bardzo!. Temat : Można pokonywać kolejne poziomy ale można też….. Moja mama kupiła mi nowa zabawke.. - Pochodzę z Polski.. proosze zadanie z Angielskiego , napisz 7 zdań o sobie o twoich zainteresowaniach hobby ulubiony sport muzyka zespół ile masz lat ulubiony piosenkarz lub piosenkarka ;* z góry dziękuję ;*NAPISZ 20 Zdań o sobie po angielsku i przetłumacz na polski na szybko plis.. od 12344tf34egwg 06.10.2015 Zaloguj się by dodać komentarz .Zadanie: 20 zdan o sobie po angielsku np jak mam na imie ,ile mam Rozwiązanie:1 my name is 2 my surname is nazwisko wpisz 3 i am years old wpisz wiek 4 i live in wpisz miejscowość 5 i am only child jestem jedynakiem 6 i like listen to music uwielbiam słuchac muzyki 6 my favourite sport is football 7my favourite colour is blue 8 i like cook the dishes 9 i enjoy uwielbiam make the sandwiches uwielbiam robić kanapki 10 my hobby is collectingstamps lubie kolekcjonować znaczki 11 i like .10 zdań o sobie po angielsku.. Zdaje sobie sprawę, że czytanie po angielsku jest istotne i takie czytanki bardzo .Proszę o napisanie po angielsku zdań: 1.Na czas pobytu w Polsce możesz zatrzymać się w moim domu 2.Zapraszam,będę bardzo szczęśliwa 3.Masz zamiar trochę pozwiedzać,prawda?.

Wymień kolory podane tu po angielsku.

PLS SZYBKO Napisz 10 zdań z ó niewymiennym.. PLS SZYBKO Napisz 10 zdań z ó niewymiennym.. WYPRACOWANIE !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać7.My firends is funny 8.My firends have got a dog/cat.. 9.I go to bed at .. 10.I am clever-przebiegłyPrzedstawić siebie po angielsku.. Może być?. Napisz długą notatkę (minimum 10 zdań) o owadach: ~czym się odżywiają ~ile jest znanych nam gatunków (około) ~Jaki tryb życia ~jak się rozmnażają ~jaki jest najpiękniejszy motyl świata …Przedstaw się i powiedz coś o sobie po angielsku!. Napisz 5 zdań o problemach młodszego rodzeństwa.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. żółty, pomarańczowy, blady, Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 5 rozwiązań: autor: KarisiaHT 30.3.2010 (12:59) Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55)Opowiadanie o sobie i o tym co robisz lub co lubisz robić jest dobrym krokiem, aby zacząć naukę rozmawiania po angielsku.. Tekst napisany w dwóch czasach, składający się z prostych zdań i słownictwa przeznaczonego dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć języka angielskiego.. - Mam blond włosy.. Zrób sam ze sobą wywiad.odpowiedział (a) 31.05.2012 o 19:20.. - Nienawidzę czytać.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku..

Ułóż wypowiedź o sobie.

- Mam niebieskie oczy.Opis siebie - wersja angielska.. My name is (imię i nazwisko), I come from *Poland ( opcjonalnie ).. Zjadłam wlasnie obiad.. I live in [nazwa miasta], small/big city near [wpisz miasto, niedaleko którego mieszkasz].. {PROSZE O WZOR JAK SIE PISZE} Powiedzenie paru zdań o sobie po angielsku to podstawa i coś, co powinieneś mieć dobrze przeciwczone.Było to dla mnie bardzo interesujące, bowiem wiele komiksów opowiada o postaciach, które w filmach pojawiły się tylko przez chwilę.Zadanie: napisz po angielsku 10 zdań o swoim hobby Rozwiązanie: my favorite hobby football in free time like listen to music my favorite goelkeeper is Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: 20 zdan o sobie po .Przykładowe opowiadania po angielsku!. Ćwicz swoją wypowiedź przed lustrem lub nagrywaj się.. Zdania są bowiem proste, gramatyka łatwa do zrozumienia.. I started my education in ( data rozpoczęcia szkoły) at a primary school.PRESENT SIMPLE (to co robimy regularnie) zdanie twierdzące: osoba+czasownik (+s)+reszta zdania pytanie: do/does+osoba+czasownik+reszta zdania przeczenie: osoba+do/does+not+czasownik+reszta zdania PRESENT CONTINOUS (teraźniejszy) zdanie twierdzące: osoba+''to be''+czasownik+ing+reszta zdania pytanie: ''to be''+osoba+czasownik+ing+reszta zdania .1..

Opisz swoj pokoj z dzieciństwa po angielsku.

( minimum 12 zdań ) Proszę o .. (ANGIELSKI)Napisz kilka zdań o sobie, podając: dane osobowe, jak wyglądasz, co lubisz, czego nie lubisz, co umiesz a czego nie potrafisz robić.. Dzisiejsza lekcja będzie krótka i bardzo treściwa, ale niezwykle przydatna.. Naucz się pytać innych o ich życie.. Moim ulubionym miesiacem jest lipiec.napisz 7 zdań o sobie .. zadanie z Angielskiego ;* pomożecie ?. (lubię pływać) I love to go shopping.. Wczoraj mój pies odwiedził weteryn … arza.. Opowiadasz też o sobie, o tym co lubisz robić, a to sprawia, że łatwiej zapamiętujesz nowe słownictwo i struktury gramatyczne.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Dziesięć zdań o sobie po angielsku".. (uwielbiam chodzić na zakupy) I'm very lazy.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Zadanie: napisz po angielsku 20 zdań o sobie i rodzinie pilne nazywam się ewelina, 17 lat a reszte możecie wymyśleć tylko musi to być w czasie present Rozwiązanie: my name is ewelina i am seventeen years old i live in a city in the centre of poland i go to a7 zdań o faunie i florze oceanów po angielsku Prepare to write a social network message (80-100 wo..

Nie chodzi o pisownie tylko o treść!Przykładowy opis siebie po angielsku.

( mam brązowe włosy) myśle że bd pomogłam ;)Opis siebie po angielsku: przydatne wyrażenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt