Wypracowanie na temat jak wyobrażam sobie świat za 20 lat

Pobierz

Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Podziel się na Facebooku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Wyobrazm sobie, że jest to miejsce pozbawione trosk, cierpień, głodu i innych utrapień z jakimi zwykły śmiertelnik musi zmagać się na codzień.. Za 10 lat, będę w ciąży o.O Będę mieć rodzinę, wymarzony kolor włosów i fryzurę.Wynika z niego, że świat, który po zakończeniu zimnej wojny około 20 lat temu stał się jednobiegunowy (po rozpadzie ZSRR hegemonię sprawowały Stany Zjednoczone), obecnie "zmierza w .Kilkadziesiąt lat temu świat opierał się na prymitywnych urządzeniach, których urzywaliśmy w codziennym życiu, aby w pewnym stopniu ułatwić sobie pracę i funkcjonowanie na świecie.. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. od Sucha19815 28.09.2017 .Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia..

2019-11-07 18:18:17; jak wyobrazasz sobie świat za 10 lat?

Bardzo ciężko wyobrazić sobie, jakbyśmy radzili sobie żyjąc dawno temu, czyli w epoce kamienia łupanego.Oznacza to ocieplenie w tempie 0,25-0,32°C na dekadę, czyli szybsze niż założone w ostatnim raporcie IPCC.. świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.Ja za 20 lat.. Niezmienna była natomiast pora roku.nie wyobrażam.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. Ludzie zmienią się na lepsze, będę dla siebie lepsi, zmieni się technologia, powstaną nowe urządzenia itp.Świat za 20 lat wyobrażam sobie jako pełen nowoczesnych metropolii, ludzie będą bardziej dbać o środowisko i swoje zdrowie, zacznie się także kolonizacja planet w układzie słonecznym.. Jednak wraz z upływem czasu za sprawą wielkich ludzi i wynalazców świat zaczął zmieniać się pod względem technicznym.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Najpierw życie codzienne.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. Może dziwne mam wyobrażenie, ale takie ono jest.. Jednak niewiele dzieł przedstawia równie wszechstronny i osobisty portret tego niezwykłego człowieka, który jeszcze zaTo już za 60 lat, nawet bez genetycznej rewolucji dzisiejsi studenci tej chwili dożyją..

5 punktów Zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.

Wśród nich sowiecki żyd (skazany na 5 lat za odmowe uzywania.. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.Jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat Podobne tematy.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak wuobrazasz sobie swiat za 100 lat?. Równie dobrze może to być bezgraniczna otchłań lub podobny do ziemskiego krajobraz.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.świat za 20 lat może zmienić się na gorsze lub na lepsze .. ` mogą być przecież wojny, konflikty itp. Więcej głodu na świecie, przeludnienie .. Będzie dużo nowych wynalazków, które ułatwią nam życie codzienne, a także powstanie mnóstwo nowych kultur i religii.Zredaguj wypracowanie na temat jak sobie wyobrażam sobie świat za 20 lat 1.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. Wynalazki, które zmieniły świat.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. ` może być też lepiej.. Nie wiem jak Wy, ja w 2045 roku ja będę mieć raptem.. 2012-11-15 14:57:37; Jak wyobrazasz sobie swiat gdyby kazdy czlowiek mogby sie stawac niewidzialny?. bezpieczeństwo Edukacja idealne państwo jak wyobrażasz sobie niebo Moja utopia opisz swoją utopi ..

Właśnie zrecenzowałem Jak wyobrażam sobie świat.

Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wkład Alberta Einsteina w dziedzinę nauki stanowi temat ogromnej liczby książek.. A więc przekroczenie progu 1,5 stopnia może nastąpić już w 2030 roku, a 2 st w 2045.. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Na planecie tym nie było ludzi a jedynie różnego typu rośliny oraz zwierzęta.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Zaloguj się .. Polski.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Zadanie: jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat zredaguj wypracowanie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Świat za 20 lat wyobrażam sobie tak, że babcie i dziadkowie będą chodzić na zakupach po mieście z iPhone 30, na stopach mając airmaxy a u góry crop-top .. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?.

Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.

A tak na poważnie, to mam nadzieję, że będą wyższe płace, młodzież zamiast siedzieć na kompie 24h dziennie, niech wyjdą czasem na dwór.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał.. Trudno jednak jest wyobrazić sobie niebiańska scenerię.. Słońce oraz księżyc nadający rytm życia.. Uważam, że nie ma dla mnie miejsca w przyszłości.. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.Plik zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika kmozsoy • Data dodania: 21 wrz 2018Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Ja.. nie wyobrażam siebie za kilka lat.. Nie jest to jednak najwazniejsze.Przed stworzeniem życia na Ziemi wyobrażam sobie, że świat był jedną ogromną planetą.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Postarajmy się wyobrazić sobie świat kilkanaście tysięcy lat wcześniej (prehistoryczny), kiedy to warunki klimatyczne zmuszały człowieka do wyrabiania na przykład nowych narzędzi.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?. Japoński miliarder, szef firmy SoftBank i twórca największego na świecie funduszu inwestującego w technologie, Masayoshi Son uważa, że superinteligencja zostanie stworzona w ciągu 30 lat, do 2047 (i będzie miała poziom IQ 10 000).W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Przemyślenia i opinie.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Zwłaszcza technologia.. 2010-09-30 16:43:14; Jak bedzie wygladal swiat za 100 lat 2011-02-18 10:07:13Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. poleca74% Zajęcia techniczne .. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt