Test z opowieści z narni lew czarownica i stara szafa samequizy

Pobierz

a) nigdzie b) U państwa Bobrów 5) .opowieści z narnii - test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Lubi zabijać.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Kim był Tumnus?. Czwarta lekcja z "Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3.. Stara szafa - to przejście do innego świata.. Świat Narnii jest podzielony między dobro i zło.Maugrim - postać z cyklu "Opowieści z Narnii" C.S. Lewisa.Występuje w pierwszej części cyklu, zatytułowanej " a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!. Czy to żart?. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Lew, Czarownica i stara szafa - streszczenie - YouTube.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa - YouTube.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?.

Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa.

b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. quizme-192db.kxcdn.com Jak dobrze znasz książkę rozpoczynającą cykl "Opowieści z Narnii"?Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Lew, czarownica i stara szafa", jak ten czas leci :-).. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.Odpowiedz na wszystkie pytania!. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Opowieści z Narni.. Mówiący wilk, sługus Jadis - Białej Czarownicy, kapitan Tajnej Policji.. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Wątek główny.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Tematem utworu jest walka Aslana, który jest dobry, i jego zwolenników z Białą Czarownicą i jej sługami, którzy są okrutni.. "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa".Opowieści z Narnii.. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Rozwiąż test i sprawdź!. Czym jest Narnia?. Temat: Aslan - dobry duch w lwiej skórze.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Lew, czarownica i stara szafa" Clive Staples Lewis..

Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.

Tagi dla tego testu: humorekLew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.. 73% Charakterystyka Edmunda Pevensie'a z lektury "Opowieści z Narnii.. Zapisz starannie w zeszycie temat.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.65% Recenzja powieści Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa; 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Osobiście aresztował fauna Tumnusa (rodzeństwo Pevensie znalazło list napisany przez Maugrima, uzasadniający .. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. If playback doesn .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Rozwiąż quiz!Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Lew, czarownica i stara szafa".. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lektura w klasie 5.. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.Darmowy quiz: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaQuiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"..

"Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - sprawdź swoją wiedzę!

a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Zagadnienie: "Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" | sameQuizy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy | sameQuizy.Lew Czarownica i Stara Szafa | sameQuizy.. Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Lew,czarownica i stara szafa"?. 2.Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Postać bardzo zła i okrutna.. 1) Gdzie prowadziła stara szafa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt