Wypracowanie o lekturze felix net i nika

Pobierz

Weź pod uwagę treść książki i własne doświadczenia.. Wybierz outfit na każdą okazję, a ja powiem Ci,.. Obserwuj autorów.. - To były szczury, nie chomiki, kretynko - odpaliła Viola, szczupła blondynka z drugiej "b".. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. !Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. .Zamek na Kociej Skale - zamek, który w pierwszej części odwiedzili Felix, Net i Nika w trakcie wycieczki klasowej.. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaFelix, Net i Nika oraz GNL to pierwsza część przygód o trójce przyjaciół z warszawskiego gimnazjum.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Felix, Net i Nika .Felix, Net i Nika - moje opowiadanie fan fiction Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. - zapytała Klaudia.. Skomentuj.. Tam, oprowadzeni przez przewodnika, pana Krabskiego, poznali szczegóły pracy "Manfreda", odpowiedzialnego za ruch uliczny w mieście.. Dodawaj wpisy.. 1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Napisz wypracowanie.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.

Rozwiń temat.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Oto Tajemniczy Ogród i dziecko,prosze .. Felix net nika; W jakim czasie rozgrywa się lektura pt. ,,Katarynk.. Rozwiń cytat,, po to są właśnie najlepsi przyjaciele.. Charakterystyka Rafała Grzywińskiego z ,,Arka czasu" Napisz opowiadanie o Bohateru literackim lektury obo.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Pod koniec wizyty uznali, że muszą zrobić wszystko, by nikomu nie udało się zeskanować księgi profesora.Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. .Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w grudniu 2004 przez Powergraph.. Popatrzyła na Klaudię z wyższością.Wypracowania o charakterze twórczym .. klas IV-VIII, czyli - poza lekturami wymienionymi powyżej - również: Jan Brzechwa .. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Mikołajek (wybór opowiadań) Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki, wybrane bajki Clive Staples Lewis, Opowieści z Narnii.. Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony..

Felix Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?

Cybermucha to wynalazkek taty Felixa.. Zapisuj ulubione.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że .Felix jest pomysłowym wynalazcą, Net komputerowym maniakiem, a Nika jest rudowłosa i tajemnicza.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. 0.00 (0 głosów) Zamek na Kociej Skale.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Sprawdź się!Poprawnie: Cała trójka bohaterów jest najważniejsza , Autorem jest Rafał Kosik, Pies Felixa to Caban, Net interesuje się informatyką, Nika przejawia niezwykłe moce , Książka w wydaniu wydawnictwa powergraph ma 375 stron, Niepoprawnie: Felix to główny bohater, Autorem jest John Kosicki, Pies Felixa to Bałagan, Felix interesuje się informatyką, Aurelia przejawia niezwykle .Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności (2007) - A może być na przykład legenda o królu Popielu i chomikach?. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki..

Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.lapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocO jakich wynalazkach dorosłych i dzieci jest mowa w lekturze?

Udostępnij.. Przewodnikiem był Hieronim Jasiński, od wielu lat szukał ukrytego w zamku skarbu.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Rozwiąż test!Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Znajdź i zaznacz (zakładkami)odpowiednie fragmenty w powieści.. W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają tajemnicę ich znikania.Wypracowanie.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. Poniżej zamieszczam fragment.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy rozpoznasz czarne charaktery Disneya w mase.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Jest to książka którą czyta sie z przyjemnością, od której często nie można się wręcz oderwać i przy któerej można śmiać się aż do łez..

Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Znajdziemu tu wszystko to co ciekawe i .. Czyli takich dwóch, jak ich troje, to nie ma ani jednego.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Dziwnym trafem paczka przyjaciół przyciąga kłopoty i co chwila natyka się a to na gang okradający banki, a to na duchy.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Quiz w Poczekalni.. Muszę na jutro napisać wypracowanie; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; streszczenie lektury ,,na przykład Małgośka"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. W czym pomagają wynalazki i jakie problemy może przynieść ich używanie na co dzień.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Jest obdarzona prymitywną inteligencją, zadając jej ogólny kierunek, sama omija mniejsze przeszkody.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Postacie tytułowe Felix Polon.. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziPo lekcjach Felix, Net i Nika, na zaproszenie "Manfreda", udali się do ratusza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt