Wypracowanie z felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Dość dziwny chłopak, za ojca ma zwariowanego chemika.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź swoją wiedzę!. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRozdział 6.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceZapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. rude włosy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Znajdź w nim fragment zaczynający się od słów: "Na strych było jakoś inaczej …", a kończący się następująco : "Drzwi odbiły się od ściany i .Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Rozwiąż test!Temat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki "Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt " Szkoła , w której straszy".. Quiz w Poczekalni.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. chomik8.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. Kiedy coś mówi, nie wiadomo czy mówi na serio czy żartuje.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Nika miała.. Skomentuj.. Udostępnij.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem..

Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.

W piątej części zorganizował klasowego sylwestra, który skończył się wystrzeleniem rakiety w kosmos (o czym wiedział on oraz Felix, Net i Nika).. Plan ramowy 1.. Skomentuj.. 2009-05-31 13:23:27Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Udostępnij.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Test składa się z 12 pytań..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Nosi plecak typu kostka z napisem "kult".. Jego dziewczyną jest Zosia.Witaj na stronie Quizz.pl.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Przestępcom przychodziło to tak łatwo, gdyż wcale nie byli ludźmi.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Skomentuj.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Kiedy chłopcy wyruszają sami po księgę profesora Kuszmińskiego, Nika tworzy .Gang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Udostępnij.. Tam .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Skomentuj.. Spotkanie w nowej szkole i .Test z lektury!. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt