Zadania z ułamków klasa 4

Pobierz

Policz pomalowane przez siebie paski.. Pięć godzin - jaka to część doby?. 0,8.odejmowanie ułamków zwykłych zadania, skracanie i rozszerzanie ułamków zwykłych, ułamki zwykłe klasa 5, sprawdzian z matematyki klasa 5 ułamki zwykłe, jak dodawać ułamki, ułamki dodawanie, zamiana ułamka dziesiętnego na zwykły, dodawanie ułamkow, dodawanie ułamków kalkulator, dodawanie ułamków o różnych mianownikach klasa 5, obliczanie ułamka danej liczby zadania, ułamki zwykłe i dziesiętne zadania, zadania z ułamków, matematyka ułamki zwykłe, ułamki klasa 5 .Zadanie 4.. Z matematyki Mirek ma trzy czwórki i dwie piątki.Ułamki zwykłe - plan sprawdzianu w klasie IV Nr zadania Sprawdzane Wymagania z podstawy umiejętności programowej Uczeń: 1.. Ola waży o 2,3 kg więcej niż Ula i o 3,9 kg mniej niż Ada.. Ułamki; Porównywanie ułamków o tych samych mianownikach ; Porównywanie ułamków o tych samych licznikach ; Porównywanie ułamków; Wpisz ułamki rosnąco; Rozszerzanie ułamków ; Skracanie ułamków zwykłych ; Ułamki na osi liczbowej; Dodawanie ułamków o tych samych mianownikach ; Odejmowanie ułamków o tych samych mianownikachPorównywanie Ułamków O Tych Samych Mianownikach‧Dodawanie Ułamków O Tych Samych MianownikachSprawdzian dla klasy 4 zawiera zadania z zakresu: Podstawowe działania na ułamkach zwykłych Pokonywanie pełnych jedności podczas dodawania ułamków Porównywanie ułamków Zadania praktyczne z wykorzystaniem ułamków Zamiana ułamków niewłaściwych na liczby mieszane Skracanie i rozszerzanie ułamków .4 3 Zad..

Zamiana ułamków 127 4.

0,07 =.. 230 przykladowe rozdzialy 3005201720.. Ułamek dziesiętny 122 2.. Skraca ułamki 4.3 5.. W którym ułamku mianownik jest o 3 większy od licznika?. 0,9=.. 0,43=.. 4,07=.. b)Zapiszwpostaciułamkadziesiętnego.. Zadanie 3.. C P 3 Opisywanie za pomocą ułamka zaznaczonej części figury.. Klasa 4 Matematyka Matematyka z Plusem 4.. CP 5 Odczytanie współrzędnej punktu zaznaczonego naPrzykłady - Szkoła Podstawowa.. Zapisz za pomocą cyfr ułamek, w którym licznik wynosi 3, a mianownik jest o 2 większy od licznika.. Nr zadania Badana czynność Kategoria celu Poziom wymagań 1 Dodawanie ułamków o jednakowych mianownikach.. Klasa 4 Matematyka.. To jest aktualnie zaznaczony element.. Matematyka · 4. klasa · Ułamki równoważne i porównywanie ułamków · Porównywanie .dodawanie ułamków, mnożenie ułamków, ułamki zwykłe, dzielenie ułamków, odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków, dodawanie i odejmowanie ułamków o różnych mianownikach, porównywanie ułamków, skracanie ułamków, dzielenie ułamków zwykłych, ułamki dziesiętne, zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne, mnożenie ułamków zwykłych, dodawanie i odejmowanie ułamków o różnych mianownikach przykłady, dodawanie ułamków o różnych mianownikach .Klasa.. UŁAMKI DZIESIĘTNE GRUPA B 1.. Zapisz w postaci ułamka zwykłego lub liczby mieszanej..

BP 2 Skracanie ułamków.

Pokoloruj obszary z ułamkami-mniejszymi od 15 7 na czerwono-większymi od 15 7 na zielono Zad.. Uzupełnij równość.. Test - ułamki dziesiętne.. Co musisz wiedzieć o dodawaniu i odejmowaniu?. Opisuje część danej 4.1 całości za pomocą ułamka 2.. Parzysta czy nieparzysta?. (1 pkt) Dokończ zdanie tak, aby otrzymać zdanie prawdziwe.. Test z ułamków dziesiętnych na poziomie IV klasy.. A więc do dzieła: Ćwiczenie nr 1, Mnożenie ułamka zwykłego i liczby - ułamki.. FAMILY, HAIR Połącz w pary.. Systemy zapisywania liczb:.. Liczby wymierne dodatnie.. wg Klampowska.. BP 4 Porównywanie ułamków o różnych mianownikach.. Która z dziewcząt czyta szybciej?. Na ile części jest podzielone koło?. Kuratorium Oświaty w Lublinie ZESTAW ZADAŃ.. W każdym zadaniu jest tylko jedna możliwa odpowiedź.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ułamki dziesiętne Sprawdzian 4 klasa.. Jak duża część jest zamalowana?. Która z podanych liczb jest większa od ?. (po południu), Godziny i zegary, Jednostki czasu, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50, Dodawanie dziesiątek do różnych liczb, Odejmowanie dziesiątek od różnych liczb, Odejmowanie od 100, Odejmowanie różnych liczb od dziesiątek, Dodawanie na paragonie, Dodawanie w zakresie 50 - TEST, Odejmowanie w zakresie 50 - TEST, Zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w zakresie 50, Dodawanie w zakresie 100 - TEST, Odejmowanie w zakresie 100 - TEST, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 .Praca klasowa -Klasa 4..

Klasa 4 Angielski Brainy klasa 4.

Zamieniając ułamek dziesiętny na zwykły otrzymamyTest z ułamków dziesiętnych na poziomie IV klasy.. Przedstawia ułamki niewłaściwe 4.5 w postaci liczby mieszanej 4.. Podzielność liczb:.. Opanowanie zamieszczonych tu ćwiczeń gwarantuje dobre oceny i swobodę w poruszaniu się w temacie ułamków.. Wyrażenia dwumianowane Połącz w pary.. Ułamki .dla uczniów klasy pi ątej z zakresu ułamków zwykłych.. Ćwiczenie nr 2, Mnożenie ułamka zwykłego i .Elementy statystyki [.]. (4) Zadania tekstowe (2) Szkoła Podstawowa (7-8) 1.. Zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne Połącz w pary.. Zadania i ćwiczenia z zakresu ułamków dla Szkoły Podstawowej.. 5,09 =5 rac {9} {100} liczba mieszana-całkowita i ułamek.. 1.1 Liczby w systemie rzymskim.. 1.2 Ułamki zwykłe, rozszerzanie .. 1.2.2 Liczby wymierne.. 1.2.3 Dodawanie i odejmowanie .. 1.2.4 Ułamki dziesiętne.. 1.2.5 Mnożenie i dzielenie liczb .. 1.3 Działania na liczbach .Ala przeczytała 5 stron w 4 minuty, a Iza 6 stron tej samej książki w 5 minut.. Zadanie 6.Zadania tekstowe o interpretacji mnożenia ułamków przez liczby całkowite Rozwiąż co najmniej 3 z 4 pytań, aby przejść na następny poziom!. Liczby i działania:.. Wskaż największą z poniższych liczb: A. Uzupełnij graf: 3.. Która godzina?. Klasa 4 Matematyka.. Zadanie 4.. Stosując skracanie i rozszerzanie ułamków, uzupełnij: 3 20 12 = = 5 4 35 18 3 6 = Ułamki właściwe Ułamki niewłaściwe Liczby mieszane 7 2 7..

Skracanie i rozszerzanie ułamków 108 4.

wg Marzenawoj.. dzielimy przez 10 - przecinek o 1 miejsce w lewo.ID: Language: Polish School subject: Matematyka Grade/level: Klasa 4 Age: 12+ Main content: Ułamki zwykłe Other contents: skracanie, rozszerzanie, porównywanie ułamków, ułamki na osi liczbowej, Add to my workbooks (14) Embed in my website or blog Add to Google ClassroomPorównywanie ułamków zwykłych 1 (różne mianowniki) Sprawdź swoją wiedzę: Porównaj ułamki zwykłe z różnymi licznikami i mianownikami.. Klasa 4 Angielski Brainy klasa 4.. Sprawdź swoją wiedzę: Zadania tekstowe o porównywaniu ułamków.. Współrzędna punktu B wynosi: Zadanie 5.. O,(9) równa się 1.. Rozszerza ułamki .Uwaga!. Co to jest suma, różnica, iloczyn, iloraz?. Dzielenie pisemne przez liczby jednocyfrowe Teleturniej.. Praca wakacyjna z matematyki - klasa I gimnazjum.. Ułamki dziesiętne.. imięinazwisko lp.wdzienniku str.1/2.. klasa data 1. a)Zapiszwpostaciułamkazwykłegolubliczbymieszanej.. Liczby mieszane 110 5.. Oblicz sposobem pisemnym: a) 8,25+6,3b)3,63 ·0,5 4.. Ile ważą poszczególne dziewczęta, jeżeli Ada waży 47,9 kg?. Zaznacza ułamki zwykłe 4.7 na osi liczbowej 3.. Czy go zdasz?. a) 2 5 = 4 10 = 0, b) = = 0,2 1 2 3 opyriht by owa ra p. z o.o. Radzę sobie coraz lepiej Klasa 4Zadanie 2. wg Isia0700.. Dodawanie ułamków dziesiętnych 129 5.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 4 1.. Zadanie 1/20.. Zamień ułamki zwykłe na ułamki dzie-siętne: 2 1 4 = Dodawanie i odejmowanie ułamków 115 7.. Mnożenie ułamka przez liczbę naturalną 118 Powtórzenie 120 Ułamki dziesiętne 1.. Klasa 4 Matematyka.. 8 10 =.. 77 10 =.. 3 8 100 =.. 2.4 = 100 = 0, Przyjrzyj się, jaka część pierwszego kwadratu została zamalowana.. Czy go zdasz?. Quiz 3 Podnieś swoje umiejętności w zakresie powyższych zagadnień i zbierz 200 punktów mistrzowskich.Dodawanie ułamków dziesiętnych Test.. Działania pisemne:.. Activities Połącz w pary.. Pomaluj taką samą część drugiego kwadratu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt