Test z miesięcy po angielsku

Pobierz

Kliknij strzałkę by posłuchać wymowy:Interaktywne testy z angielskiego to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy czy też utrwalenie zdobytych wiadomości.. Artykuły po angielsku; Opowiadania po angielsku; Wypracowania; Dialogi po angielsku; kursy.. Popularne kolokacje; dni tygodnia po angielsku; miesiące po angielsku; wielkie litery; testy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Angielskie słówka mp3.Nazwy miesięcy po angielsku:styczeń - Januaryluty - February m.wg Magda94szczepan.. Miesiące Przebij balon.. Ćwiczenia ze słownictwa; Ćwiczenia z gramatyki; Czytamy po angielsku.. Rozpocznij test.. Idealny zestaw fiszek dla osób przyswajających sobie podstawy języka angielskiego.Samo słowo "miesiące" po angielsku nazywa się "months".. Hi, my Anne name's.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. UWAGA: MIESIĄCE PO ANGIELSKU PISZEMY Z WIELKIEJ LITERY.Nazwy miesięcy po angielsku piszemy z wielkiej litery.. A może lipiec?. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Znajdziecie tu miesiące po angielsku wraz z tłumaczeniem, ich skróty, a także przykłady wykorzystania ich w zdaniach.. 2. wtorek.. Test rozwiązano 11569 razy..

Wymowa nazw miesięcy po angielsku.

Artykuły po angielsku; Opowiadania po angielsku; Wypracowania; Dialogi po angielsku; kursy.. Średni wynik: 82,27 % .. Powodzenia!Miesiące - ang. , test z języka angielskiego.. 4 pytań Język angielski wiktoria99.. Z miesiącami używamy przedimka "in", np. — Jedziemy na wakacje w lipcu.. Testy z angielskiego podzielone są na kilka kategorii: gramatykę angielską, słownictwo oraz idiomy i phrasal verbs.. Quiz - Podstawowe słówka.. wg Patrycja14117.. angielski dla początkującychStyczeń?. Jeśli przed nazwą miesiąca występuje słówko "next" lub "last", to nie używamy już żadnego przyimka, np. I started work last November.. Powiedzmy, że masz na imię Anne.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Nazwy miesięcy po angielsku z wymową January - styczeń February - luty March - marzec April - kwiecień May - maj June -czerwiec July - lipiec August - sierpień September - wrzesień October -październik November - listopad December - grudzień .. Odpowiedz na 10 pytań dotyczących nazw miesięcy i dni tygodnia.. miesiące Teleturniej.Angielskie nazwy miesięcy pochodzą z łaciny, dlatego w ogóle nie przypominają polskich nazw.. 18 pytań Język angielski MemorizerPL.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. poniedziałek.. Poziom: Beginner..

Jak przywitałbyś się po angielsku?

Popularne kolokacje; dni tygodnia po angielsku; miesiące po angielsku; wielkie litery; testy.. Quiz - Test wielokrotnego wyboru - Scotland.. Test poziomujący z angielskiego .miesiące po angielsku i po polsku Koło fortuny wg Ddnika13 K.Jarzębak MIESIĄCE, PORY ROKU I DNI TYGODNIA / months /seasons/ weekedays Sortowanie według grupsłowa po angielsku; nauka słówek; business english; Mr., Mrs., Miss i Ms.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Baza 12 słówek i wyrażeń z kategorii `Miesiące`.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Angielski.. Test angielskiej pisowni i słówek dla: wiosna, lato, jesień, zima, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec .Dni tygodnia & miesiące, test z języka angielskiego.. Miesiące Dni tygodnia feelings Koło fortuny.. Nazwy miesięcy po angielsku mają inne pochodzenie niż nazwy polskie - podobnie jak nazwy miesięcy w innych językach europejskich wywodzą się z łaciny.. Miesiące Połącz w pary.. Który miesiąc jest twoim ulubionym?. Możliwość nauki "na wyrywki", a także odsłuchania i przećwiczenia wymowy..

Jak nazywają się miesiące po angielsku?Super!

Przy większości testów istnieje oznaczenie poziomu od A1 (podstawowy) do C1 (zaawansowany).Nazwy miesięcy po angielsku, wraz z tłumaczeniem i zdaniami ułatwiającymi ich zapamiętywanie.. Miesiące po angielsku w postaci skrótów pojawiają się np. w małych kalendarzach.. Miesiące po angielsku są łatwe do nauczenia, niektóre z nich przypominają nawet polskie nazwy (May - Maj lub March - Marzec).. Ponadto dołączone do wpisu darmowe lekcje video pozwolą Ci utrwalić wszystkie nazwy miesięcy oraz poznać przykładowe zwroty i zdania z ich zastosowaniem.Słownictwo dla początkujących i dzieci.W.. Miesiące - Months of the year w języku angielskim.. Mówiąc że coś stało się w jakimś miesiącu, przed nazwą miesiąca używamy przyimka "in".. ZobaczQuiz - Telling the time - czas.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Sprawdź, jak brzmią miesiące po angielsku oraz jak poprawnie podawać daty.Spróbuj zapamiętywać nazwy i wykonać ćwiczenie z jak najmniejszą liczbą prób.. Quiz - CAE Vocabulary.Miesiące po angielsku to jedno z zagadnień, których uczymy się już na początku naszej przygody z językiem angielskim.. Klasa 3 Polski.. Ćwiczenia ze słownictwa; Ćwiczenia z gramatyki; Czytamy po angielsku.. Rozwiąż test.. Przetłumacz na język angielski dni tygodnia i nazwy miesięcy.. dni tygodnia Anagram.. Aby nie pomylić Tuesday i Thursday, zapamiętaj, że Tue w słownie Tuesday wymawia się podobnie to Two, co oznacza po angielsku dwa; Miesiące w języku angielskim (months) Nazwy miesięcy są nieco bardziej kłopotliwe, co nie oznacza, że są trudne.Skróty miesięcy po angielsku..

Rozpocznij test.Pory roku i miesiące po angielsku.

Można także zrobić duży, kolorowy plakat na którym będą wypisane wszystkie miesiące po angielsku z jakąś charakterystyczną dla każdego z .Dni tygodnia - klasa Ic Ustawianie w kolejności.. Rozpocznij test.Tydzień i miesiąc quizy z angielskiego dla dzieci.. 3. środa.Sprawdź swoją wiedzę z języka angielskiego.. Po pierwsze można spróbować tradycyjnych metod karteczkowych, fiszkowych lub list ze słówkami.. Klasa 3 Angielski Gold Sparks 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt