Czasowniki nieregularne angielski test online

Pobierz

Portal do nauki języka angielskiego.. Użytkownicy zgłosili 2 poprawki w tym zestawie, które oczekują na przejrzenie przez Siodemek.. Zobacz również pełną irregular verbs z wymową.. C zas trwania testu nie jest ograniczony, ale powinno wystarczyć 5 minut na jego wykonanie.Lista czasowników nieregularnych w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Test czasowników nieregularnych.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 7150 razy.. Czasowniki nieregularne - test 10 11 lutego 2016 24 lutego 2017 Admin.. Test rozwiązano 65537 razy.. Średni wynik: 54,32 %.Angielski Online.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Udostępnij.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Nie oznacza to jednak, że nie można przewidzieć form przeszłych i Past Participle niektórych czasowników.. Sprawdza twoją wiedzę o angielskich czasownikach.Regular verbs.. Czasowniki nieregularne; Test; Jak uczyć się czasowników nieregularnych.. Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Polub.. Poziom: Pre-intermediate.. Rozwiąż test.Interaktywny test online sprawdzający znajomość czasowników nieregularnych (irregular verbs) na poziomie podstawowym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 7 słownictwo i czasowniki nieregularne.. Czasy angielskie; Gramatyka; Matura; Słownictwo; Ćwiczenia; Interpunkcja; Ćwiczenia Gramatyka - ćwiczenia ..

Więcej ...Czasowniki nieregularne angielski test.

Forma podstawowa.. Jak pokazują liczne badania, rozwiązywanie testów i quizów nie tylko sprawdza wiedze, ale również istotnie wspiera zapamiętywanie (test enhanced learning).Testy gramatyczne z języka angielskiego.. Test zawiera 96 czasowników nieregularnych w języku angielskim.. Opis testu: Czasownik podany po polsku - podaj 3 formy w języku angielskim.. Test czasowniki nieregularne potraktuj jako finalną powtórkę na zakończenie nauki z fiszek.. Osadź.. Czytaj zastosowanie czasów gramatycznych i wykonuj raz po raz darmowe testy online.. Są też takie, które zmieniają znaczenie - w zależności, czy są regularne, czy też nie.. Skomentuj.. Czasowniki nieregularne zostały opatrzone dodatkowymi testami sprawdzającymi Twoje postępy.. Rozpocznij test.. Liczba pytań: 10.. Język angielski na poziomie pre-intermediate (średnio-zaawansowanym) - objaśnienia, testy i ćwiczenia online.. (level A2)Testy i Ćwiczenia - Czasowniki nieregularne.. Średni wynik: 68,13 % .. Poziom: Średni.. przytrafić się, spotykać.Tabela czasowniki nieregularne angielski.. Rozwiązany: 7 razy.Test czasowniki nieregularne pozwoli określić, w jakim stopniu opanowałeś podstawowe angielskie czasowniki nieregularne, frazowe i kolokacje.. Liczba pytań:Czasowniki nieregularne - Test.. Niektóre czasowniki mają formę regularną i nieregularną, co zostało podane w tabeli..

Czasowniki nieregularne - past tense 1.

Odpowiedź.Katalog testów Gramatyka Czasy angielskie Z podanych odpowiedzi wybierz jedną tak, by uzyskać logiczne i poprawne gramatycznie zdanie.. Odpowiedź.. Rozwiąż test.. Czasowniki nieregularne - past tense 1.. Irregular verb drill.Czasowniki nieregularne - angielski do opanowania!. zostawać.. Pobierz test w wersji do druku (pdf)czasowniki nieregularne pdf - test.. Czasowniki nieregularne to coś, co często spędza sen z powiek młodym osobom, które dopiero zaczynają stawać poważne kroki w nauce języka angielskiego.Nauczenie się tak wielu różnych, niezwiązanych ze sobą słów, może stanowić nie lada wyzwanie.Nauka słówek online za darmo.. Edytuj elementy.. To jest coś dla ciebie!. Ten test może zawierać błędy!. (level A2)Temat: czasowniki nieregularne.. Odpowiedź: arose.. Np. hang - jako czasownik regularny oznacza "powiesić kogoś", a jako nieregularny "powiesić" np. zasłonę.Modal verbs - czasowniki modalne.. Angielskie czasowniki nieregularne test quiz jest uzupełnieniem całej serii ćwiczeń i modułów nauki i testowania znajomości podstawowych czasowników nieregularnych w języku angielskim.. Test podstawowy i rozszerzony.. czasowniki nieregularne pdf - scenariusz lekcji i klucz odpowiedzi.. Po zakończeniu nauki wykonaj swój pierwszy test.Lista ponad 220 czasowników nieregularnych w języku angielskim..

Czasowniki nieregularnebić.

Test składa się z 10 ćwiczeń wybieranych losowo z bazy 50 pytań.Czasowniki nieregularne - test.. 3 forma, Past participle Zawiera 69 pytań.. Test ów potraktuj jako finalną powtórkę na zakończenie nauki z fiszek.Test: Czasowniki nieregularne - Irregular verbs.. Testy i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie czasowników w języku angielskim.Chcesz się przekonać, że potrafisz perfekcyjnie czasowniki po angielsku?. Użyj odpowiedniego czasownika modalnego.. Test online: FISZKI- czasowniki nieregularne - angielski.. Najlepszym sposobem .. Test angielskie czasowniki nieregularne pozwoli określić, w jakim stopniu opanowałeś ten element języka angielskiego.. Zestawy słówek angielski-polski, polski-angielski, wraz z quizem i fiszkami, posegregowane kategoriami.. Udostępnij Udostępnij wg Agakowalik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt