Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi brainly

Pobierz

Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Sprawdź swoją wiedzę!. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. wg Joannajakubowsk.Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Część 1.. 1) Kto napisał tą powieść?. Sprawdź się!Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Quiz.. Szukaj.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Test składa się z 15 pytań.. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Przyjaciele wyjechali .Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. "Felix, Net i Nika oraz Gand Niewidzialnych Ludzi" jako powieść Sortowanie według grup.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Proszę o szybką odpowiedź.. Krol_Quizow 2 lata temu.. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Udostępnij.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Lektury Polski..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. PodstawowaTemat 10.. Typ materiału: Test, quiz, gra.. Pierwszy dzień w szkole.. wg Zbysioubudubu.. Kim z zawodu jest mama Neta?. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Tym razem jest to po.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • audio book • pliki użytkownika jolazred przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.. wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Kim był ojciec Felixa, Piotr Polon?. Klasa 6 Polski.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test..

...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Zobacz wywiad z Rafałek Kosikiem, który mówi o powstaniu książki.Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza do wysłuchania kolejnej książki z cyklu " Z lekturą za pan brat".. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź, czy rozwiążesz zagadki i wydostaniesz się z Escape Roomu przygotowanego przez Jarosława Karczmarzyka.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3 U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziLista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Co zrobiła Nika na 50. piętrze Silver Tower?. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________..

Dalej.Test wiedzy z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Rafał Kosik.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. 4.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam Fajny quiz.. 0%Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Test składa się z 12 pytań.. rude włosy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Rozwiąż test!Test znajomości lektury‧Test Z LekturyJeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. chomik8.. Nika miała.. wg Katarzynawalach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt