Opis wakacji po niemiecku 10 zdań

Pobierz

Potrzebne na wczorajW tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Odpowiedz.. 10 kwietnia 2019 admin Długie formy wypowiedzi.. Opublikowano 3rd April 2015, autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasj .Rozprawka po niemiecku.. 3 Było nieraz nudno jak padał mocno deszcz i siedziałam w domu Manchmal, wenn es geregnet hat, ist es langweilig gewesen und ich habe .napisz 10 zdań o wakacjach.. 2010-09-02 15:18:31; Napisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43; Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Praca za granicą.. .napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku +0 pkt.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opis wakacji po niemiecku.. 15 zdań - łatwych do wymówienia lub przetłumaczcie to.1.steht auf am Morgen und frühstücken.-wstaje rano i jem śniadanie.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen..

we ...opis wakacji po niemiecku, pomoże ktoś?

8.Nach einem Moment der Ruhe mache ich meine .Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykład opisu wakacji po niemiecku z .Wzory wypracowań.. Opis pierwszej wielkiej miłości.. wunderbar - cudowny.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie)Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miejsca po niemiecku; Porady językowe.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.W 10 zdaniach opisać swoje wakacje w czasie przeszłym po niemiecku :P (w sierpniu uczyłam się j.niemieckiego, tydzien opiekowalam sie kuzynką, np moze byc że pływałam w basenie, spotykałam się z przyjaciółmi, takie proste zdania)Opis wakacji po niemiecku Sommerferien..

CV po niemiecku; Wzory CV po niemieckuAdvertisement.

Lista wypracowań: Tytuł.. Ma ona charakter "za i przeciw".. I like suborning on the hat sand.wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. Wakacje spędziłam bardzo miło.. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Do opisania wakacji / .Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 1das Reisebüro - biuro podróży.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Rozprawka po niemiecku na maturze pojawia się tylko na poziomie rozszerzonym.. Dowiedz się więcej tutaj.. Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym.. Krótki opis wakacji po niemiecku ok. 10 zdań (czas perfekt) tak aby zdania byly jak najmniej skomplikowane.Proszę o jak naszybsza odpowiedż ponieważ bardzo mi na tym zależy na jutro rano!. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Pisana jest językiem […] Czytaj więcej.Przykłady użycia - "podczas wakacji" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

2012-05-22 16:01:14Opis wakacji w języku niemieckim.

nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Przez Gość niemiecki!, Wrzesień 1, 2010 w Dyskusja ogólna.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.SŁÓWKA I ZWROTY PO NIEMIECKU dla Początkujących .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Dodaj nowy temat.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. der See - jezioro.. Witaj, trafiłeś na stronę poświęconą nauce języka niemieckiego.. Czy artykuł okazał się pomocny?. unvergesslich - niezapomniany.. W drugim tygodniu .Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.tagi: Wielkanoc w Polsce, Ostern in Polen, zdania o Wielkanocy w Polsce, zdania o Wielkanocy po niemiecku, tradycje wielkanocne niemiecki, opis świąt wielkanocnych po niemiecku.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm ».. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt