Test z lektury kajko i kokosz szkoła latania chomikuj

Pobierz

a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pobieraj materialy i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Ucze.pl!Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaTEST.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Bohaterami komiksu sa tytulowi Kajko i Kokosz, dwaj slowianscy wojowie, mieszkajacy w grodzieKajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. 3 Obserwuj autora.. W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Rozwiąż test.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Kasztelan Mirmił chcąc nauczyć sie latać na .Za górami, za lasami, gdzieś tak na oko pośrodku świata - który, jak wiadomo, jest płaski - stoi gród.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?.

Szkoła latania.

Szkoła latania.. Szkoła latania to pierwszy komiks z serii wydany w 1975 roku.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania Janusza Christy.. a) Po Lubawę b) Po kasę ze skarbami c) Po Mirmiła d) Po .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania.. z lektury.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .eBooks.PL Kajko i Kokosz Szkoła latania.pdf - Kajko i Kokosz - Komiksy - Devil1302 - Chomikuj.pl.. "Rozwiąż test!. Gdzie stoi gród Mirmiła?. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Program składa się z siedmiu głównych animowanych gierek, które skutecznie łączą wesołą zabawę z nauką podstawowych pojęć wiedzy z zakresu przedszkola i zerówki..

Szkoła latania".

Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoJej rozszerzona konwersja na komputery PC, Kajko i Kokosz w Krainie Borostworow, trafila do sprzedazy 15. czerwca 1998.dobrze.Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy z lektury.. I mnóstwo dobrego humoru.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Szkoła Latania".. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Dodaj do ulubionych.. 0%.Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Plik eBooks.PL Kajko i Kokosz Szkoła latania.pdf na koncie użytkownika Devil1302 • folder Kajko i Kokosz • Data dodania: 22 mar 2009.Lektura: Kajko i Kokosz.. Odrobina magii.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Plik Test Kajko i Kokosz.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Kajko i Kokosz to seria komiksowa, w której główni bohaterowie, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła, dzielnie bronią Mirmiłowa przed Zbójcerzami pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala..

Szkoła latania.".

Szkoła latania.. Test na następnej stronie!. 3 lata temu.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Przedstawiamy słuchowisko na podstawie komiksu Janusza Christy "Kajko i Kokosz.. kaczmo21.. 0.Szkoła Latania.. Podaj swoje imię:Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Test Twojej wiedzy!. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy slyszal, ze nie mafolder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".Plik sprawdzian wiedzy kajko i kokosz szkoła latania.pdf na koncie użytkownika kmozsoy • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szkola latania.doc na koncie uzytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Test z lektury Kajko i Kokosz..

Szkola latania" "Kajko i Kokosz.Kajko i Kokosz: Szkoła latania.

Szkoła latania".. fot.Szkola latania.doc na koncie uzytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Kajko, Kokosz i Mirmil naprawili szkode, ale i zmienili nazwe placowki" na Szkole atania.. Małgorzata Wódz.. Część 1.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt