Test z lektury tajemniczy ogród brainly

Pobierz

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Klasa 4 Polski lektury.. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klubTest z lektury "Tajemniczy ogród" Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Rudzik pokazał drogę Mary Lennox i to ona otworzyła go po raz pierwszy, po upływie 10 lat i zadbała o niego.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury .. Test z lektury "Tajemniczy ogród" Test.. Zawiera 11 pytań.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189811.. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. Rozdział 10. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. wg Lenafularska.Tajemniczy ogród, nazwano tajemniczym, ponieważ po śmierci Pani Craven nikt, prócz Bena (początkowo) nie wchodził tam przez 10 lat, ponieważ klucz został zakopany..

Test z lektury ,,Tajemniczy ogród" Test.

Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Patixella 4 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w .. fajny test pozdrawiam serdecznie.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. od Dorota1626 16.04.2020 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .. Pobierz apkę Brainly Pobierz .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ prosze o test z lektury kl 5 Tajemniczy OgródTest z lektury tajemniczy ogród jutro pomocy plis Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Test lektury "Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Quiz w Poczekalni.. werindaxd 5 lat temu.. od Kampa2005 10.04.2017Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

...Test z lektury Tajemniczy ogród.

Wykres z etykietami.. Masz miejską czy wiejską osobowość?. Szukaj.. wg Filiptolarz.. Przygotowanie do sprawdzianu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szukaj.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test z lektury.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Udostępnij.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. Tajemniczy ogrud Znajdź słowo.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród "..

Test z lektury Tajemniczy ogród klasa 5 Pobierz jpg.

pytanie 1 z 10.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Witaj na stronie Quizz.pl.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaJak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Klasa 5 Polski.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Udostępnij.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Test z lektury Gieśki.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. J.Polski Tajemniczy Ogród Kl.5a Teleturniej.. Skomentuj.. wg Marcusjankowiak.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

Quiz "Tajemniczy ogród" Test.

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czy rozpoznasz czarne charaktery Disneya w mase.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Zawiera 16 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Skomentuj.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Gdzie wychowywała się Mary?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt