Kto w klasie był zdeklarowanym wegetarianinem felix net i nika

Pobierz

- magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły, - Jolanta Chaber - polonistka, wychowawczyni klasy pierwszej "a"; młoda kobieta o długich jasnych .Na jaki podejrzany środek transportu wciąż natykali się Felix, Net i Nika, kojarząc go z Gangiem Niewidzialnych Ludzi?. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. 5.Jaki tytuł miała książka którą pani Jola zachęciła swoich uczniów?. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieO świecie przedstawionym w powieści Rafała Kosika..

Kto w klasie był zadeklarowanym wegetarianinem?

Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Miejsca akcji to….Marcel - uczeń kl. trzeciej b. Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. Białą furgonetkę z napisem "Transport zwierząt".. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. W piątej części zorganizował klasowego sylwestra, który skończył się wystrzeleniem rakiety w kosmos (o czym wiedział on oraz Felix, Net i Nika).. W taki nietypowy sposób poznali się uczniowie z klasy Ia: Felix, Net i Nika.13.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Pani Lucynka - sprzątaczka, z trzydziestoletnim stażem, w banku, w którym pracowała mama Felixa.. Co Net nosiła zawsze w plecaku?. Zabrali mu 10 zł kieszonkowego.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Kim była Lucynka?. Nosi plecak typu kostka z napisem "kult".któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz sekret czerwonej hańczy..

19) Kto w klasie, do której uczęszczali główni bohaterowie powieści był zdeklarowanym wegetarianinem?

Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Akcja powieści Rafała Kosika rozgrywa się….. Bohaterowie - zajrzyj do wiki.Zdjęcia rozpoczęły się 12 lipca 2010 r. w Poznaniu, następnie były realizowane w Pniewie, Czołpinie, Wilkowie, Radiówku, Warszawie oraz w Londynie.. Porównaj go ze szkołami znanymi ci z innych lektur lub filmów.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Opisz budynek gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika.. Ci sami chcieli zabrać drugie śniadanie Nice i telefon Netowi.. Jest już starszą kobietą i wszystko, co robi, zazwyczaj jest opóźnione (m.in. odpowiadanie "dzień dobry").Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Pierwszy dzień w szkole..

7.Czym zadziwiła chłopców Nika?Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.

a) Aurelia b) Klaudia c) Eustachy d) Celina 20) Jaką zgubną słabość miał woźny Sylwester?. W powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" mamy do czynienia z narratorem wszechwiedzącym.. Zaczepiło go dwóch starszych uczniów: Marcel i Ruben.. Taki narrator wypowiada się w 3. osobie.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Chcą dać nauczkę szkolnym chuliganom i poznać przyczynę uciążliwych korków w mieście.Dość dziwny chłopak, za ojca ma zwariowanego chemika.. a) oglądanie meczów w szkolnej portierni i raczenie się trunkami b) hodowla nietypowych roślin w pracowni botanicznej c) usprawnianie i tuningowanie poloneza3.Kogo z rodziny Felixa Net i Nika poznali jako pierwszego?. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.. Razem z Rubenem, który przestał być jego kolegą w trzeciej części, był postrachem szkoły.. a) Aurelia b) Klaudia c) Eustachy d) Celina 20) Jaką zgubną słabość miał woźny Sylwester?. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne.. Zawiera 9 pytań.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Kiedy coś mówi, nie wiadomo czy mówi na serio czy żartuje.. Co było największą rozrywką pana Sobolaka?. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

a) Aurelia b) Klaudia c) Eustachy d) Celina 20) Jaką zgubną słabość miał woźny Sylwester?19) Kto w klasie, do której uczęszczali główni bohaterowie powieści był zdeklarowanym wegetarianinem?

Wskazują na to formy użytych czasowników.. "Pierwszy dzień w szkole" Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Felix został przez chwilę sam na korytarzu.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Felix, Net i Nika oraz trzecia kuzynka.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Z jakiego działu miał być test, który został odwołany z powodu problemów komunikacyjnych w mieście?. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Warto się sprawdzić.. Reżyserem filmu jest Wiktor Skrzynecki .. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Jak nazywał się szef gangu niewidzialnych ludzi?. Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa.Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie.. 19) Kto w klasie, do której uczęszczali główni bohaterowie powieści był zdeklarowanym wegetarianinem?. Przedstaw koleżanki i kolegów z klasy Ia w formie krótkich informacji, które mogliby zamieścić w mediach społecznościowych na swoich profilach.Główny wątek to poszukiwanie powodu ataków gangu, a poboczne to przyjaźń Felixa, Neta i Niki, starania dyrektora Stokrotki o unowocześnienie szkoły i powstanie programu o nazwie Manfred, zaprojektowanego przez Neta.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt