Test z lektury o psie który jeździł koleją chomikuj

Pobierz

Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Pobrań.. Średnia ocena.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: answer choices .Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Piotr Romanowski.O psie, który jeździł koleją - test znajomości lekturyTest znajomości lektury O psie, który jeździł koleją.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. 12.Sprawdzian - O psie, który jeździł koleją - zinco - Chomikuj.pl.O psie, który jeździł koleją • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • OŚRODEK TEMATYCZNY Lampo(1).doc, o psie lampo.docusprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie, ktory jezdziB kolej Test dotyczy ksi|ki O psie ktory jezdziB kolej.. rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".. Brakuje odpowiedzi.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją..

test ze znajomości lektury O psie, który jeździł koleją.docx.

Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.O psie, który jeździł koleją - Test.. 2.Plik test.doc na koncie użytkownika aga.jaska • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 4 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. ………………………………………………………………………….. 2.Jakie imię otrzymał pies?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Test sprawdzający znajomość lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją" Imię i nazwisko klasa Podkreśl właściwe O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta - Merlin.pl O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Marta Zawłocka.. 3.Jakiej rasy był pies?. O psie, który jeździł koleją - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury O psie, który jeździł koleją..

11.Quiz O psie który jeździł koleją.

Podkreśl właściwe odpowiedzi.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją ( 16) Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · został pogryziony przez inne psy.. 0% average accuracy.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. OdpowiedzWiecej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i najwiekszym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla28 Test sprawdzajacy rozumienie lektury Roman Pisarski O psie, ktory jezdzil koleja" Podkresl wlasciwe odpowiedzi:Play this game to review Other.. 2.Rozwiąż test: Z legend dawnego Egiptu: Bolesław Prus: Rozwiąż test: O psie, który jeździł koleją: Roman Pisarski: Rozwiąż test: Dynastia Miziołków: Joanna Olech: Rozwiąż test: Janko Muzykant: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Antek: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Gloria victis: Eliza Orzeszkowa: Rozwiąż test: Dziewczynka z zapałkami: Hans Christian Andersen26 Questions Show answers..

0%Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

1.Gdzie zawiadowca stacji znalazł psa?. Advanced search.a) pies miał pręgi na grzbiecie, które przypominały błyskawię b) pies miał jedno ucho większe od drugiego c) pies miał zawieszoną na szyi latarkę d) pies była czarnego koloru O psie, który jeździł koleją -test z lekturyZnajomość lektury ,,O psie który jezdził koleją.''. Gdzie był prawdziwy dom psa, do którego wracał: · stacja Marittima; · buda na podwórku zawiadowcy; · nie miał stałego domu, bo ciągle go zmieniał.. by karina.glowacka.bieszczad.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · podróżował koleją do różnych miast.. zadania sprawdzające ?. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. (14 KB) Pobierz.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: A. Włochy.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: .. Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją .Katarzyna Kreft-Szumilas.. B. Polska.. Część 1.. 4.Jak miały na imię dzieci zawiadowcy stacji?O psie, który jeździł koleją.. U gory znajdziesz quiz O psie ktory jezdzil koleja.O psie ktory jezdzil koleja - przetestuj swoja wiedze.Test z lektury.. Czytanie ze zrozumieniem online worksheet for 1-3.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: answer choices.

1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Data publikacji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lekturowy test: O psie, który jeździł koleją.. Rozwiąż test Powiązane z testem z O psie, który jeździł kolejąTest wiedzy na temat lektury O psie, który jeździł koleją.. Tomasz Pisarski.. Rozpocznij test.. Przewiń.9..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt