Opisz swoją szkołę w 10 zdaniach

Pobierz

(Często jeździłam rowerem) Ich habe meine Lieblingsmusik gehört.. Lubię naukę w mojej szkole.. zadanie dodane 22 października 2010 w Język angielski przez użytkownika GTDORCIA (-20) [Szkoła podstawowa] edycja 25 października 2010 przez użytkownika -KaI-.Opisz swoje miejsce zamieszkania minimum w 5 zdaniach.. Użyj słówek z zadania 10 strony 75 w podręczniku Graffiti 2.. (Przeczytałam wiele interesujących książek) Oft bin ich Rad gefahren.. Infolinia wspierająca nauczycieli w konfiguracji programów przy zdalnym nauczaniu.. Temat ten był wielokrotnie poruszany przez artystów, filozofów jak i zwykłych ludzi.present-simple.. opis-dnia.. Ma strasznie dużo energi.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szkół Premium Logowanie Pomoc Konkursy.. Ma na imię Dorota i jest bardzo pracowitą mamą.. 3/190 Wyjaśnij, co oznaczają poniższe .Oglądaj "Szkołę" od poniedziałku do piątku o 15:30 w TVN oraz bez opłat w player.pl: zdania w zadaniu 6, str. 111 i odpowiedz na pytania.. Moja mama jest podobna do wielu innych mam.. Stosując komunikat JA uczysz dziecko odpowiedzialności za swoje decyzje, za swoje zdanie.. 2012-01-04 22:33:03 Opisz swojego/ swoją najlepszego/najlepszą przyjaciela/przyjaciółkę w kilku zdaniach ?Opisz swoją szkołę Podobne tematy Adam Mickiewicz Autocharakterystyka Charakterystyka samego siebie moja autocharakterystyka moja charakterystyka moja własna charakterystyka napisz swoją autocharakterystykę napisz swoją charakterystykę opisz sam siebie utopiaPrzedstaw tak właśnie portret swojej mamy..

Opisz swoją szkołę w 10 zdaniach.

Moja szkoła jest bardzo duża.. Jest ona najważniejszą osobą w moim życiu, co wcale nie oznacza, że ojciec jest mniej ważny, gdyż oboje rodzice mnie wychowują.Opisz swoją wymarzoną szkołę.. angielski.. Opowiedz ustnie, kto jest najlepszy w twojej klasie na podstawie zadania 7, str. 111.. 18) Jakie to uczucie - gniew?. 16) Czym Twoja klasa różni się od innych?. Ma piękne duże oczy którymi zaprasza do zabawy z nią.. 7.Lubię się uczyć w mojej szkole >:) 8.W mojej szkole są organizowane imprezy.. Chodzę do 2 klasy gimnazjum a niemiecki mam 1 rok wiec niech to będzie na łatwym poziomie1.. ( Spotykałam się z moimi przyjaciółmi) Ich habe viele interessante Bücher gelesen.. Odpowiedzi zanotuj w zeszycie, zapoznaj się z regułą, zamieszczoną w zadaniu.. Tam trzeba wybierać to opisze moją wieś tak wmiare jak umiem żeby moglibyście zrobić tak o moim miejscu zamieszkania..

Części mowy w zdaniach.

Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. Furtka szkolna jest na kartę.. One obie ucza sie w podstawowce.. Najczęściej zadawane pytania.. Adam Mickiewicz Autocharakterystyka Charakterystyka samego siebie moja autocharakterystyka moja charakterystyka moja własna charakterystyka napisz swoją autocharakterystykę napisz swoją charakterystykę opisz sam siebie praca.. Wyrazy w ramce: tlen, dwutlenku węgla, się nie zmienia, się zmniejsza, się zwiększa, oddychaniem, wymianą gazową, para wodna Zdania do uzupełnienia:W tym stwierdzeniu obie strony są OK., nie ma wygranych, ani pokonanych.. Pomoc tel.. Moi rodzice chodzili do tej szkoły do liceum.. Teraz są w niej wszędzie ławki.. Kiedyś nasi rodzice siedzieli na podłogach.. (Słuchałam ulubionej muzyki) Ich habe ferngesehen.Opisz swoją ulubioną gre komputerowa w 10 zdaniach.. Gdy odzyska energię zawsze się z nami pobawi.Przydatność 70% Rozwiń w kilku zdaniach myśl że ''nic dwa razy się nie zdarzy'' Każdy człowiek jeżeli mu się coś podoba to stara się do tego wrócić, zarówno w myślach jak i czynach.. Kiedyś było o wiele mniej klas.eider nicht helfen.. Odpowiedz.. Odpowiedzi: 0 .. ; ) 2012-06-11 18:08:01 Opisz w 10 zdaniach po angielsku swoją najlepszą przyjaciólkę?. To moja wieś jest nudna niema co w niej robić jest mała niedaleko miasta..

Am Freitag… 10.Opisz swoją szkołę.

787 172 135 .Zgłoś swoje materiały lub narzędzia.. Skorzystaj ze.. +0 pkt.. Tata jest policjantem.. Wtedy tata siada w swoim fotelu i czyta gazetę.. Mam tez psa, kocham go.. I tak dalej opisujesz klasy i np. co w niej lubisz .1.Moja szkoła jest szkołą o wyższym stopniu nauczania.. Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.Język angielski (październik 2020 r.) Temat 7.. Przypomnę sobie słownictwo z zakresu cech charkateru człowieka.. Odpowiedz.. 1.Informacje o szkole 2.Szczegółowy opis budynku 3.Opis hali sportowej 4.Wygląd boisk sportowych (do piłki noznej i koszykówki) 5.Widok na parking.. Wykonaj zadania przygotowawcze.. ; ) 2012-06-11 18:08:01; Opisz w 3 zdaniach swoją ulubioną piosenkę 2013-02-23 19:27:47; Opisz swojego/ swoją najlepszego/najlepszą przyjaciela/przyjaciółkę w kilku zdaniach?. Jest rasy cociel spaniel.15) Opowiedz innym swój niedawny sen.. Zdania pojedyncze i złożone.. Pojawia się coś w rodzaju dojrzałego partnerstwa.. 6.Własna opinia5.11.2014 (8:15) Moja szkoła jest duża.W szkole jest 10 klas .pierwsze 5 jest na parterze, a drugie pięć na 1 piętrtze.Jest także biblioteka stołówka i księgowość.. Podsumowując, dzieci uczą się nastawienia do świata, rozumienia siebie, dostrzegania swoich potrzeb i obrony własnego zdania.Zadanie: opisz swojego psa 20 zdań jak wabi się zwierzątko w jakim jest wieku jak wygląda sylwetka,kolor,rodzaj futra,głowa,pyszczek,uszy,łapki,ogon jak Rozwiązanie: mój pies wabi się fuks ma 32lata i ma rudą sierść ma duże uszy i małe łapki, bardzoZdania w 1 i 3 osobie liczby pojedynczej..

2012-01-04 22:33:03Opisz swoją szkołę jednym słowem .

Jednakże z góry jest skazany na niepowodzenie.. 9.W mojej szkole organizowane zbiórkę żywności dla zwierząt ze schroniska.. Jest w niej bardzo wiele uczniów.. 10.W mojej szkole każdy uczeń .Opisz swoją szkołę jednym zdaniem 2019-06-11 21:14:26; Opisz swoją szkołę jednym słowem .. Karta działa magnetycznie.. 2011-09-02 20:57:02; Opisz w 10 zdaniach po angielsku swoją najlepszą przyjaciólkę?. Wypełnij test dotyczący opisywania wyglądu ludzi.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Sformułuj pisemnie jeden argument za lub przeciw i rozwiń go w kilku zdaniach.. no to np. możesz napisać: Mam wspaniałe zwierze, młoda Luna jest psem.Jej sierść jest czarna.. 4.Moja szkoła jest podzielona na 6 klas,w tym każda ma klase a,b,c,d.. 2.Do mojej szkoły chodzą moi koledzy i koleżanki.. Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycieMama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. Dowiem się, jak opisać wygląd innych osób.. Dodatkowy materiał do lekcji: Zadanie domowe: Wykonaj z zeszytu ćwiczeń zadania: 1, 2 i 3, str. 96.Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami wybranymi z ramki.. Czy zdarza się, że czujesz gniew gdy jesteś w szkole?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt