Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa pdf

Pobierz

Tagi dla tego testu: humorekWitaj na stronie Quizz.pl.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Nie będę spojlerował.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Przyjaciel Tumnusa, zwierzˇ, które prowadziBo Zuzannˇ, Piotra, Aucjˇ i Edmunda to: A - Borsuk B - Bóbr C - Niedzwiedz 2.. Żal mi nie pokazało ile na 10.Opowie[ci z Narnii - Lew, Czarownica.. Test znajomo[ci lektury - dokBadny Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Piotr.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Pochodzi z Londynu.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowiadania 11 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Poświęca swoje życie i ratuje przed śmiercią z rąk Czarownicy Edmunda.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Zarejestruj się!. Stan cywilny Profesora Digory'ego to: A - rozwiedziony B - kawaler C - wdowiec 3.. Z kim walczył Piotr?. Dodawaj wpisy.. "Opowieści z Narnii.. karciajoanciaHEHExd 3 lata temu.. Udostępnij.. anuluj .. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10..

5.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.

Dodawaj wpisy.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Martynka.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Przydomek Edmunda .15.. Społeczność .. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Lektura w klasie 5. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Gratuluję!Opowieści z Narni.. Łucja .. Test z matematyki .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Zdobywaj .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Po zmartwychwstaniu bierze udział w bitwie i pokonuje Białą Czarownicę raz na zawsze.Podstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów utworu Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Jest najstarszy.. Zapisuj ulubione.. Polecam tę stronkę!. Skomentuj.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.

Zrób test online i sprawdź!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. W jakim mieście mieszkały?. Chodzi do szkoły.. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Otrzymuj osiągnięcia.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Zachęcam i polecam, film i książke.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Elementy .Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narni Lew,czarownica i stara szafa - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraBohaterowie "Lwa, czarownicy i starej szafy" Aslan - król i potężny władca Narnii, który występuje jako Wielki Lew..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez: Martynka.. Zarejestruj się!. Wzbudza respekt, jednak jest łagodny.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Lew, czarownica i stara szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaLEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Sprawdź się!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Nie było tuc) królową Narnii.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt