Test z lektury w pustyni i w puszczy trudny

Pobierz

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .w Afryce 2.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Główni bohaterowie to: Kali i Mea 3.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Skomentuj.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W Pustyni i w Puszczy (ćwiczenie po lekcji)Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Grupa ludzi i zwierząt na pustyni to: gromada ekspedycja karawana 6..

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Głoska W i W' w zdaniu.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Test Przyjaciół '' W pustyni i W puszczy" .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

W pustyni i w puszczy.

Rozwiąż test!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Inne tryby testu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera 16 pytań.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowytest z lektury.Dokładniejszy niż streszczenie Liczba pytań: 0 Poziom: Trudny Rozwiązany: 43 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. 2012-01-01 20:57:20; Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Niebezpieczne dla ludzi zjawisko na pustyni to: burza .Witaj na stronie Quizz.pl.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

W pustynii i w puszczy.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Co powinnam wiedzieć o lekturze "W pustyni i w puszczy "?. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test.. Zdrap swojego nietypowego skina .#Yolo.. Zwierzę, które doskonale radzi sobie na pustyni, to: słoń 7.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jesteś molem książkowym?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Podróż odbywała się z powodu: uczestnictwa w wykopaliskach 5. karola5555; 17.03.2010 Wypisz cechy zewnetrzne bohatera Stasia z "pustyni i w puszczy" Cytat z lektury "w pustyni i w puszczy" o cechach Stasia z książki.. 2011-12-11 18:00:36 .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

justys1221; 18.03.2010 chełpliwy wyrozumiały wysportowany odważnyProblematyka.. - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Zwierzęcy przyjaciel dzieci to: Saba 4.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt