Szatan z siódmej klasy test samequizy

Pobierz

Skomentuj.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. 80% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy".. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdza wiedzę o lekturze.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.. 79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.. W majątku Iwona Gąsowskiego pod Wilnem pojawia się Francuz, który koniecznie chce kupić zadłużoną posiadłość i chylący się ku upadkowi dom.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Tym bardziej musiało to zastanowić każdego bystrego człowieka, że wszystkie szlachetne łby tej klasy promieniały wyborną znajomością historii.Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1.. Skomentuj.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Komentarze sameQuizy: 2 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Test składa się z 12 pytań.. Literatura Szatan z 7 klasy - test.. Literatura Test z Lektury Udostępnij.. Quiz ''Szatan z siódmej klasy'' Sprawdza wiedzę o lekturze #sprawdzian 30 x, 2016-08-10 08:00:00. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz..

Szatan z siódmej klasy - test.

Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy.Test sprawdzający znajomość lektury.. Google Play App Store.Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy "?. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Klasa siódma złożona była z dobrych chłopców, z serdecznych chłopców, głowy jednak były w niej rozmaite, różnorakiego kalibru, różnorakiej trwałości i pojemności..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

Peliji 5 lat temu.. franciszka.. Rozwiąż test!Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Udostępnij.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z 7 klasy (2006) - Lata 30.. Google Play App Store.Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 75% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Zgłoś uwagę do testu: Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Najlepsze komentarze.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. XX wieku.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dodaj komentarz.. Adam zakochał się w dziewczynie o imieniu: Ola.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy"Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Literatura Jak dobrze znasz książki młodzieżowe?. pytanie 1 z 15.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. fałszywego malarza.. Szatan z siódmej klasy.. Literatura Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?. 6Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?.

Szatan z siódmej klasy.

profesora Gąsowskiego.Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960.. Agata_Froncz 3 lata temu.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. by franciszka.. Tagi dla tego testu: test HapyGeneza utworu i gatunek.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Witaj na stronie Quizz.pl.. Julka181818 4 lata temu.. .Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Lody Adasia zjadł jego brat Jaś.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1Test z Lektury "Szatan z siódmej klasy" - Poziom Trudny.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. *.148.221) 2020 .71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. 80% "Szatan z siódmej klasy" przedstawienie lektury.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udanej zabawy!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. 75% "Szatan z siódmej klasy" - plan wydarzeń.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt